Countries: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Add/edit Countries) |
(Add/edit Countries) Tag: Reverted |
||
Line 874: | Line 874: | ||
|- | |- | ||
| [[File:H99 Flag.png|link=Feyslicer|center|64x64px]] || H99 || [[Feyslicer]] || [[Common Goblin]] || [[Great Dookan]] || || || || ❌ | | [[File:H99 Flag.png|link=Feyslicer|center|64x64px]] || H99 || [[Feyslicer]] || [[Common Goblin]] || [[Great Dookan]] || || || || ❌ | ||
|- | |||
| [[File:I00 Flag.png|link=|center|64x64px]] || I00 || [[]] || [[Forest Goblin]] || [[Goblinic Shamanism]] || || || || ❌ | |||
|- | |- | ||
| [[File:I01 Flag.png|link=Amldihr|center|64x64px]] || I01 || [[Amldihr]] || [[Kronium Dwarf]] || [[Ancestor Worship]] || || || || ❌ | | [[File:I01 Flag.png|link=Amldihr|center|64x64px]] || I01 || [[Amldihr]] || [[Kronium Dwarf]] || [[Ancestor Worship]] || || || || ❌ | ||
Line 1,210: | Line 1,212: | ||
|- | |- | ||
| [[File:J85 Flag.png|link=Nanru Nakar|center|64x64px]] || J85 || [[Nanru Nakar]] || [[Kalavendhi]] || [[Taychendi Hero Cults]] || || || || ❌ | | [[File:J85 Flag.png|link=Nanru Nakar|center|64x64px]] || J85 || [[Nanru Nakar]] || [[Kalavendhi]] || [[Taychendi Hero Cults]] || || || || ❌ | ||
|- | |||
| [[File:J86 Flag.png|link=|center|64x64px]] || J86 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |||
| [[File:J87 Flag.png|link=|center|64x64px]] || J87 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |||
| [[File:J88 Flag.png|link=|center|64x64px]] || J88 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |||
| [[File:J89 Flag.png|link=|center|64x64px]] || J89 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |||
| [[File:J90 Flag.png|link=|center|64x64px]] || J90 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |||
| [[File:J91 Flag.png|link=|center|64x64px]] || J91 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |||
| [[File:J92 Flag.png|link=|center|64x64px]] || J92 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |||
| [[File:J93 Flag.png|link=|center|64x64px]] || J93 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |- | ||
| [[File:L01 Flag.png|link=Kuiika|center|64x64px]] || L01 || [[Kuiika]] || [[Kuivanhi]] || [[Noukahi Pantheon]] || || || || ❌ | | [[File:L01 Flag.png|link=Kuiika|center|64x64px]] || L01 || [[Kuiika]] || [[Kuivanhi]] || [[Noukahi Pantheon]] || || || || ❌ | ||
Line 1,406: | Line 1,424: | ||
|- | |- | ||
| [[File:L99 Flag.png|link=Katsanada|center|64x64px]] || L99 || [[Katsanada]] || [[Ichiadza Lizardfolk]] || [[Anzalkatsa]] || || || || ❌ | | [[File:L99 Flag.png|link=Katsanada|center|64x64px]] || L99 || [[Katsanada]] || [[Ichiadza Lizardfolk]] || [[Anzalkatsa]] || || || || ❌ | ||
|- | |||
| [[File:M01 Flag.png|link=|center|64x64px]] || M01 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |- | ||
| [[File:R01 Flag.png|link=Avhavubhiya|center|64x64px]] || R01 || [[Avhavubhiya]] || [[Raghamidesh]] || [[High Philosophy]] || || || || ❌ | | [[File:R01 Flag.png|link=Avhavubhiya|center|64x64px]] || R01 || [[Avhavubhiya]] || [[Raghamidesh]] || [[High Philosophy]] || || || || ❌ | ||
Line 1,578: | Line 1,598: | ||
|- | |- | ||
| [[File:R86 Flag.png|link=Lingyuk|center|64x64px]] || R86 || [[Lingyuk]] || [[Gangim]] || [[Mystic Accord]] || || || || ❌ | | [[File:R86 Flag.png|link=Lingyuk|center|64x64px]] || R86 || [[Lingyuk]] || [[Gangim]] || [[Mystic Accord]] || || || || ❌ | ||
|- | |||
| [[File:R87 Flag.png|link=|center|64x64px]] || R87 || [[]] || [[]] || [[]] || || || || ❌ | |||
|- | |- | ||
| [[File:S11 Flag.png|link=Natani|center|64x64px]] || S11 || [[Natani]] || [[Cyazizeta Lizardfolk]] || [[Beast Memory]] || || || || ❌ | | [[File:S11 Flag.png|link=Natani|center|64x64px]] || S11 || [[Natani]] || [[Cyazizeta Lizardfolk]] || [[Beast Memory]] || || || || ❌ |